• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Operace očních víček

Operace očních víček patří mezi nejčastější výkony v estetické chirurgii. Operací odstraníme povislou a ochablou kůži víček a vrásky kolem očí.

V dnešní době již muži, stejně tak jako ženy, nacházejí větší odvahu znovu získat "jiskru v oku" a aktivnější pohled očí. Korekci horních a dolních víček lze provádět zvlášť nebo dohromady v rámci jednoho operačního výkonu.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Výkon se většinou provádí v místním znecitlivění nebo v analgosedaci pro větší pohodlí pacienta. Spočívá v odstranění kožních nadbytků a převisů, včetně odstranění tukových váčků, tzv. prolapsů, jež se kolem oka nacházejí a mohou způsobit kosmeticky neuspokojivé deformace víček.

Po výkonu

Po operaci nandáme kompresivní obvaz a dále pooperační péče spočívá v přikládání studených obkladů na operovaná víčka. Dále doporučujeme jeden týden v domácím ošetření a spát pouze na zádech. Stehy se odstraňují 7 den po operaci. Doporučujeme nosit asi dva týdny tmavé brýle jako ochranu před ostrým světlem či slunečním zářením. Klidový režim bez velké tělesné námahy by měl být dodržován dva týdny po operaci.

Délka výkonu

Výkon trvá 1 – 1,5 hodiny.

Hospitalizace

Při analgosedaci (horní a dolní víčka) doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Při lokálním znecitlivění může pacient se svým doprovodem pár hodin po operaci odejít do domácího léčení.

Cena výkonu

Cena korekce horních víček je9.500,- Kč
Cena korekce dolních víček je10.500,- Kč
Cena korekce horních a dolních víček je19.000,- Kč

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření1.500,- Kč
Lokální anestezie800,- Kč
Celková anestezie2.000,- Kč
Hospitalizace (stacionární)800,- Kč
(při lokální anestezii)
Hospitalizace (1 den)1.500,- Kč
(při celkové anestezii)
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.