• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Otoplastika

Otoplastika nebo-li operace uší je jedním z běžných výkonů v rámci estetické chirurgie.

Odstáté boltce nebo větší ušní lalůček můžou být vrozenou vadou, která pacienta negativně ovlivní v kolektivu a může zanechat trvalé následky na jeho psychickém stavu.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Operace se provádí v místní nebo celkové anestezii. Řez je veden na zadní straně boltců, aby byly výsledné jizvy co nejméně viditelné a to i při komplikovanější úpravě uší. Během operace se musí zmodelovat deformovaná chrupavka, odpojit zbytnělé svaly a upravit nadbytečná kůže. Jizvy jsou vždy schované za ušním boltcem a nejsou viditelné.

Po výkonu

Po operaci je nasazen kompresní obvaz, který je nutné ponechat po dobu 7 dnů.  Posléze je obvaz vyměněn za elastickou bandáž, které se nosí po dobu dvou týdnů. Pacienti by neměli po tuto dobu vykonávat namáhavé aktivity.

Délka výkonu

Výkon trvá 1 - 1,5  hodiny.

Hospitalizace

Doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Cena výkonu

Cena za výkon je18.000,- Kč

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření1.500,- Kč
Lokální anestezie   800,- Kč
Celková anestezie2.000,- Kč
Hospitalizace (1 den)1.500,- Kč
Hospitalizace (stacionární)    800,- Kč
Kompresiní prádlo1.500,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.