• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Liposukce

Ideálním kandidátem na tuto operaci jsou pacienti s dobrou elasticitou a kvalitou kůže s více či méně vytvořenými tukovými nadbytky v různých lokalitách těla.

Na plastické chirurgii ISCARE provádíme, kromě klasické - tumescentní liposukce, také liposukci vibrační, kde vibrující kanyla jemně a hlavně rovnoměrně rozrušuje tukovou tkáň, kterou současně odsává. V případě snížené elasticity kůže klientům/kám doporučujeme ultrazvukovou VASER liposukci, kde tepelným působením na podkoží dochází k její kontrakci, tedy stažení a vypnutí. Zároveň dochází ke zkapalnění tukových buněk, tedy rovněž rovnoměrnějšímu odsátí a vedlejším efektem je také koagulace - zatavení drobných cév a méně modřin.

Konzultace jsou u nás nezávazné a ZDARMA! 

Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 602 306 601, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Operace je prováděna dle rozsahu výkonu v lokální či celkové anestézii, délka trvání závisí od počtu odsávaných zón a rozsahu liposukce. Operovanou lokalitu napouštíme infiltračním roztokem s lokálním anestetikem a liposukční kanylou tuto lokalitu, resp. nadbytek zredukujeme. Na kůži, v místě, kde je zavedena kanyla, zůstává malá, asi 4 mm dlouhá jizva.

Po výkonu

Ihned po zákroku se navléká elastické prádlo, které se nosí po dobu šesti až osmi týdnů. Klientům doporučujeme klidový režim doma po dobu jednoho týdne a nedoporučujeme nesportovat, a vyhnout se vysoké fyzické zátěži po dobu 2 měsíců. Konečný výsledek liposukce je patrný 3-4 měsíce po operaci.

Délka výkonu

Liposukce trvá přibližně 1,5 – 2 hodiny, dle rozsahu výkonu.

Hospitalizace

Po výkonu doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Cena výkonu


Cena tumescentní liposukce

Liposukce břicha od20.000,- Kč
Liposukce boků od18.000,- Kč
Liposukce zevních stehen18.000,- Kč
Liposukce vnitřních stehen15.000,- Kč
Liposukce každé další oblasti  4.000,- Kč


Cena vibrační liposukce

Vibrační liposukce párové oblasti od34.000,- Kč
Každá další oblast19.000,- Kč


Cena ultrazvukové liposukce VASER Lipo

Ultrazvuková liposukce párové oblasti od39.000,- Kč
Každá další oblast24.000,- Kč
Ultrazvuková liposukce v lokální anestezii (např. podbradek)20.000,- KčV ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření1.500,- Kč
Lokální anestezie1.000,- Kč
Celková anestezie3.000,- Kč
Hospitalizace (1 den)2.500,- Kč
Kompresní prádlo1.500,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.