• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Ultrazvuková liposukce

Hlavními výhodami ultrazvukové liposukce VASER Lipo jsou menší zátěž pro tělo, ochrana vnitřních tkání a nervů a tím i minimální krvácivost a rychlé hojení.

Výsledky jsou viditelné ihned a operace vyžaduje jen jednodenní hospitalizaci.

Podstatou ultrazvukové liposukce pomocí přístroje VASER Lipo je odsátí přebytečného tuku z problémových partií velmi šetrnou metodou. Oblasti vhodné pro toto ošetření jsou kupř. boky, stehna, paže, mužský hrudník, zadeček nebo bříško.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo přes náš kontaktní formulář.

Operace

Operace se provádí v celkové anestezii. Lékař nejprve napustí danou oblast speciálním roztokem, který napomáhá rozpuštění tukových buněk. Pomocí ultrazvukové sondy se následně oddělí tuk od tkání a nervů, aby se zamezilo jejich porušení při odsávání. Z těla tak odejde pouze čistý tuk. Hojení je proto rychlejší a skoro bezbolestné. V případě odsátí tuku z menších partií, jako je kupř. podbradek, je možné výkon provést jen v lokální anestezii.

Po výkonu

Po operaci je pacient oblečen do speciálního elastického prádla, které nosí po dobu osmi týdnů. Klientům doporučujeme 1 týden klidový režim v domácím ošetření a nedoporučujeme vykonávat namáhavé aktivity po dobu 2 měsíců. Konečný výsledek je patrný 2 měsíce po operaci a je trvalý.

Délka výkonu

Výkon trvá přibližně 2,5 hodiny dle rozsahu.

Hospitalizace

Doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Cena výkonu

Liposukce v lokální anestezii (např. podbradek)20.000,- Kč
Liposukce párové oblasti v celkové anesteziiod 39.000,- Kč
Každá další oblast24.000,- Kč

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření1.500,- Kč
Lokální anestezie800,- Kč
Celková anestezie3.000,- Kč
Hospitalizace (1 den)2.500,- Kč
Kompresivní prádlo1.500,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.