• PO - ČT 7.00 -19.00
 • 7.00-18.00
 • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Výhody Vaser Lipo

Přístroj VASER Lipo u nás používáme k ultrazvuková liposukci.

Obecné výhody využití přístroje VASER Lipo

 • Minimální bolestivost
  Klasické odsávání tuku (klasická či tumescentní liposukce) mechanicky porušuje tkáně a nervy a s tukem tak odchází i velké množství krve. Výsledkem jsou velké modřiny a otoky, které mohou hojení prodloužit až o několik týdnů. Výhodou VASER Lipo je minimální zátěž pro tělo a ochrana vnitřních tkání, jelikož ultrazvuková metoda odsávání působí pouze na tukové buňky. Hojení je tak rychlé a téměř bezbolestné.
 • Bezpečné pro tkáně a nervy
  Ultrazvuková liposukce VASER Lipo je šetrná k vnitřním tkáním, protože dochází pouze k odsátí tukových buněk. Okolní tkáně a nervy zůstávají nepoškozené a nedochází tak k nadměrnému krvácení a otokům.
 • Trvalý výsledek
  Výsledek je viditelný ihned po výkonu a je trvalý.
 • Jednodenní hospitalizace
  Můžete se tak velmi rychle vrátit k Vašim každodenním aktivitám. Důvodem je minimální narušení vnitřních tkání a nervů a tím i rychlé hojení.

Ultrazvuková liposukce

Při použití přístroje VASER Lipo lékař nejprve napustí vybranou oblast speciálním roztokem. Následně zavede speciální ultrazvukovou sondu, která oddělí tuk od okolních tkání a nervů a zamezí tak jejich porušení při odsávání. Z těla tak odejde pouze čistý tuk. Proto je hojení po VASER liposculpturingu rychlejší a s minimální bolestivostí. Nedochází k přetrhání vazivových tkání ani k nadměrnému krvácení.


Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.