ODBORNOSTI

Liposukce

Ideálním kandidátem na tuto operaci jsou pacienti s dobrou elasticitou a kvalitou kůže s více či méně vytvořenými tukovými nadbytky v různých lokalitách těla.

Na plastické chirurgii ISCARE provádíme, kromě klasické - tumescentní liposukce, také liposukci vibrační, kde vibrující kanyla jemně a hlavně rovnoměrně rozrušuje tukovou tkáň, kterou současně odsává. V případě snížené elasticity kůže klientům/kám doporučujeme ultrazvukovou VASER liposukci, kde tepelným působením na podkoží dochází k její kontrakci, tedy stažení a vypnutí. Zároveň dochází ke zkapalnění tukových buněk, tedy rovněž rovnoměrnějšímu odsátí a vedlejším efektem je také koagulace - zatavení drobných cév a méně modřin.

Konzultace jsou u nás nezávazné a ZDARMA! 

Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 602 306 601, e-mailem foitova@iscare.cz .

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Operace je prováděna dle rozsahu výkonu v lokální či celkové anestézii, délka trvání závisí od počtu odsávaných zón a rozsahu liposukce. Operovanou lokalitu napouštíme infiltračním roztokem s lokálním anestetikem a liposukční kanylou tuto lokalitu, resp. nadbytek zredukujeme. Na kůži, v místě, kde je zavedena kanyla, zůstává malá, asi 4 mm dlouhá jizva.

Po výkonu

Ihned po zákroku se navléká elastické prádlo, které se nosí po dobu šesti až osmi týdnů. Klientům doporučujeme klidový režim doma po dobu jednoho týdne a nedoporučujeme nesportovat, a vyhnout se vysoké fyzické zátěži po dobu 2 měsíců. Konečný výsledek liposukce je patrný 3-4 měsíce po operaci.

Délka výkonu

Liposukce trvá přibližně 1,5 – 2 hodiny, dle rozsahu výkonu.

Hospitalizace

Po výkonu doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň