• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content content img hlavni revma Thumb pavla vavrincova

MUDr. Pavla Vavřincová, CSc.
Primářka centra revmatologie

REVMA

Centrum revmatologie je zaměřeno na diagnostiku a biologickou léčbu pacientů s revmatoidní artritidou, psoriatickou artritidou a ankylozující spondylitidou (Bechtěrev).

Jedná se o chronická autoimunitní onemocnění, jejichž nejtěžší formy jsou léčeny tzv. biologickou léčbou, která při včasném nasazení dokáže onemocnění u některých pacientů nejenom zpomalit, ale i zcela vyléčit.

Centrum revmatologie je vedeno primářkou MUDr. Pavlou Vavřincovou, CSc., která se svými kolegy zajišťuje pro pacienty maximálně profesionální služby v příjemném a pohodovém prostředí Klinického centra ISCARE. 

MUDr. Pavla Vavřincová, CSc. je specialistkou v oboru revmatologie, s více jak 30-ti letou praxí. Za svou dosavadní kariéru řídila 17 revmatologických mezinárodních studií a dalších se spoluúčastnila jako vedoucí pracovník. Účastnila se i studií zaměřených na ověření dlouhodobé bezpečnosti a účinnosti přípravku Humira u pacientů s aktivní juvenilní polyartikulární idiopatickou artritidou.

Smluvní pojišťovny:
111 VZP ČR Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
201 VoZP ČR Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
205 ČPZP Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
209 ZPŠ Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA
211 ZPMV ČR Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (mimo biologickou léčbu)
207 OZP Oborová zdravotní pojišťovna
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.