ODBORNOSTI

Od objednání k léčbě

Jak se objednat do Centra revmatologie ISCARE

Naše kapacitní možnosti bohužel přesahují poptávku po zdravotních službách v oboru revmatologie, proto jsme byli nucení omezit příjem nových pacientů do péče.

Přednostně přijímáme pacienty s akutními obtížemi a ty pacienty, jimž byla indikována biologická léčba na jiném revmatologickém pracovišti.

Upřednostňujeme také pacienty, kteří mají žádanky na revmatologii od praktického nebo jiného odborného lékaře.

O přijetí nebo nepřijetí do péče rozhoduje lékař na základě předem zaslané dokumentace (kopie zpráv, výsledky nebo žádanku na vyšetření). Všechny dokumenty nám prosím zašlete na adresu: revmatologie@iscare.cz. Vaši žádost o přijetí do péče revmatologické ambulance pečlivě vyhodnotíme a ozveme se zpět.

Pro rozhodnutí o přijetí/ nepřijetí pacienta do péče jsou důležitá klinická kritéria, která zvyšují možnost systémového zánětlivého onemocnění, u něhož by mohlo hrozit zdravotní riziko při opožděném stanovení diagnózy a nasazení léčby. Takovými kritérii jsou hlavně charakter a délka trvání současných potíží, dále pozitivita Anti-CCP protilátek nebo opakované výrazné zvýšení CRP, ale nikoliv samotná pozitivita revmatoidních faktorů nebo HLA-B27 antigenu nebo jen mírně zvýšené CRP.

Stávajícím pacientům Centra revmatologie ISCARE poskytujeme léčbu ve standardním rozsahu.

 

První návštěva ambulance revmatologie ISCARE

Před první osobní konzultací nám prosím elektronicky (revmatologie@iscare.cz) nebo korespondenčně (doporučeně) na adresu: ISCARE a.s., Českomoravská 2510/19, Praha 9 190 00, pod heslem: Centrum revmatologie, zašlete: 

  • Žádanka o vyšetření na revmatologii vystavená praktickým lékařem nebo doporučení jiného revmatologického centra. (Kopie nebo sken dokumentu).
  • Vaše celé jméno a příjmení vč. titulů pokud si je přejete uvádět.
  • Adresa trvalého bydliště
  • Telefonický a e-mailový kontakt
  • Stručný výpis z dosavadní zdravotnické dokumentace výhodou

Výše uvedené nám urychlí proces registrace a přijetí do péče Centra revmatologie. 

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň