• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content zilni chirurgie Thumb sr foto web

MUDr. Slavomír Rokošný, Ph.D., FEBS
Vedoucí lékař Centra žilní chirurgie

Žilní chirurgie

Centrum žilní chirurgie nabízí komplexní péči o onemocnění žilního systému. Většinu našich pacientů léčíme mini-invazívnimi metodami v ambulantním režimu bez potřeby narkózy. Používáme nejmodernější a ověřené mini-invazivní metody (termické – laserová / radiofrekvenční ablace, netermické – žilní lepidlo VenaSeal, mechano-chemická ablace ClariVein). V souladu s mezinárodními doporučeními klasickou chirurgickou léčbu provádíme jen výjimečně - ve velmi přísně indikovaných případech.

Naše filozofie je založená na neustálém vzdělávání našich lékařů a všechny výkony tak odpovídají aktuálním doporučením mezinárodních odborných společností. Kromě léčebného efektu je estetický výsledek důležitou součástí naší léčby. Lékaři Centra žilní chirurgie jsou atestovaní cévní chirurgové se zkušenostmi s nejnáročnějšími operacemi cévního systému, zároveň jsou mezinárodně certifikování pro mini-invazívní techniky. Kromě neustále aktívní publikační činnosti mají dlouholeté zkušenosti jak z České republiky, tak z Velké Británie. Garancí nejvyšší poskytované kvality je záštita Chirurgické kliniky 3. LF Univerzity Karlovy v Praze.

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.