Hledáte práci na plný úvazek a zajímá Vás prostřední zdravotnictví? Staňte se součástí našeho účetního oddělení.

Pracovní náplň:

  • Zpracování účetních reportů a podkladů pro účetní závěrku společnosti
  • Zpracování účetních reportů pro konsolidaci skupiny (FutureLife)
  • Spolupráce na sestavování a aktualizaci ročního finančního plánu a dlouhodobého finančního výhledu společnosti
  • Spolupráce na přípravě kalkulací nákladů a rozpočtů jednotlivých oddělení
  • Příprava analýz odchylek skutečného hospodaření společnosti od finančního plánu
  • Příprava prezentací a finančních podkladů pro vedení společnosti
  • Průběžné analýzy hospodaření společnosti

Očekáváme:

  • VŠ ekonomického směru podmínkou
  • min. 1 rok praxe
  • Znalost běžných denních finančních operací (rozpočtování, cash flow, fakturace, daně, reporting, výkazy atp.)
  • Výbornou znalost práce v MS Office (Excel)
  • Znalost systémů ABRA/ Helios/ ERP
  • Anglický jazyk minimálně na úrovni B1-B2
  • Orientaci v controllingu, finančních výkazech a finančním účetnictví
  • Dobré analytické myšlení a silný vztah k číslům
  • Schopnost si poradit i v nelehkých situacích a umění věci „dotahovat“ do konce
  • Proaktivní osobnost s pozitivním přístupem a zájmem hledat efektivní řešení

Nabízíme:

  • HPP na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí v moderní klinice
  • 5 týdnů dovolené
  • Platební kartu Pluxee s příspěvkem zaměstnavatele na stravování
  • Multisport kartu s příspěvkem zaměstnavatele na volnočasové aktivity
  • Výbornou dopravní dostupnost (vlak nádraží Praha-Libeň, tramvaj linky 8/ 25, metro B - Českomoravská)
  • Výhodné tarify mobilního operátora
  • Příspěvky na penzijní připojištění, roční a věrnostní odměny
  • Zaměstnanecké slevy v lékárně a u partnerských společností
  • Do finančního týmu hledáme finančního kontrolora na plný pracovní úvazek.

Nástup je možný ihned nebo po dohodě. Zaujali jsme Vás? Pošlete nám svůj životopis, ozveme se Vám a pozveme Vás na osobní pohovor.

Zajímavé finanční ohodnocení a odměny

Pět týdnů dovolené

Platební karta Pluxee s příspěvky na stravování

Multisport karta

Výhodné tarify mobilního operátora

Penzijní připojištění

Proč pracovat u nás?

Zázemí

Jsme soukromé zdravotnické zařízení s nejmodernějším vybavením. Nabízíme příjemné, moderní pracovní prostředí.

Benefity

Prací u nás dostanete věrnostní odměny, penzijní připojištění, roční odměny i slevy v naší lékárně.

Konkurenční výhody

Nabízíme flexibilní pracovní úvazky. Neposkytujeme akutní zdravotní péči.

Naše hodnoty

Věříme, že každý si zaslouží mimořádnou péči. K léčbě přistupujeme individuálně.

iscare_hr_valisova_jitka_525x470-1.png

Ing. Jitka Vališová

Personální manažerka

T: +420 234 770 211
E: hr@iscare.cz
Staňte se součástí našeho týmu Napište nám

Jak to u nás vypadá

Prohlédněte si