ODBORNOSTI

Aplikace kyseliny Hyaluronové

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka. Je složkou buněčných stěn, mezibuněčné hmoty a tělních tekutin. Má výbornou schopnost vázat na sebe vodu a tím hydratovat a zjemňovat okolní struktury. Dále dokáže udržovat tvar tkání a dodávat jim pružnost. Pomáhá tak obnovit elasticitu a poddajnost nejen v oblasti genitálu. Její aplikace je nebolestivá (lokální znecitlivění), ambulantní a má okamžitý efekt.

Aplikace kyseliny hyaluronové je nejmodernější výplňovou metodou 21. století. Její tvorba klesá již od 25. roku života a v dalších letech je úbytek znatelnější. Pro zachování objemu a pružnosti tkání je proto možné její úbytek pravidelně doplňovat. Ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie a doba aplikace je obvykle do 30 minut. Je důležité zdůraznit, že účinek kyseliny hyaluronové odezní zpravidla po 12–18 měsících. Nicméně při opakované aplikaci se její účinek prodlužuje, proto lze docházet na další aplikace s větším časovým odstupem. Po aplikaci kyseliny hyaluronové není potřeba delší rekonvalescence, pohlavní styk je možný již po 4 hodinách od výkonu.

Pomocí této výplňové techniky je možné upravit, jak mírnou asymetrii, tak k doplnit objem tkáně velkých stydkých pysků. U některých žen s častými vaginálními infekty se může jednat o léčebný zákrok. Je to dáno sblížením povrchu obou stydkých pysků k sobě a až uzavřením poševního vstupu. Dále je možné kyselinou hyaluronovou zvětšit klitoris. Tento výkon se využívá zejména u žen, kde je klitoris schován pod kožní řasou tzv. klirotidální předkožkou. Ta znemožňuje jeho dostatečnou stimulaci. Po aplikaci kyseliny hyaluronové dojde k jeho odhalení, čímž je více přístupný dráždění při pohlavním styku.

Možnosti využití kyseliny hyaluronové v gynekologické oblasti
  • augmentace velkých stydkých pysků
  • vaginální rejuvenace – labioplastika
  • vaginální suchost
  • inkontinence
  • zvětšení bodu G
  • odstranění bolesti při pohlavním styku
Cena výkonu

Implementace kyseliny hyaluronové základní: 7.900,- Kč

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň