ODBORNOSTI

Augmentace velkých stydkých pysků

Pro koho je operace vhodná: Důvody jsou různé, nejčastěji estetické, např. z důvodu ztráty elasticity kůže a podkoží velkých pysků.

Průběh operace

Operace se provádí v celkové narkóze a probíhá ve dvou fázích. Při první se odebere tuková tkáň z lokality podbřišku, vnitřních stehen nebo jiné a v druhé fázi se vyplní velké stydké pysky do požadované velikosti.

Rekonvalescence

Je nutno počítat s tím, že část tukové tkáně bude vstřebána a ihned po zákroku bude velikost pysků větší než po zhojení. Doba pobytu v nemocnici jedna noc, doba hojení cca 14 dnů, doba pracovní neschopnosti do 10 dnů.

Cena výkonu

Cena za operaci se pohybuje v rozmezí 22.000 Kč až 33.000 Kč bez DPH v závislosti na rozsahu operace. Rozsah operace je klientovi upřesněn na základě konzultace s operatérem. Kromě ceny operace hradí klient ještě poplatek za anestezii (3.000 Kč) a hospitalizaci. Hospitalizaci klient hradí dle typu vybraného pokoje (jednolůžkový 2.500 Kč/noc, dvojlůžkový 1.500 Kč/noc). Předoperační vyšetření včetně laboratoře stojí 2.450 Kč, za předoperační vyšetření včetně laboratoře a internisty zaplatíte 3.500 Kč.

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň