ODBORNOSTI

Hymenoplastika

Pro koho je operace vhodná: Důvodem mohou být náboženské předsudky a zvyky, nebo byla panenská blána porušena při úraze. Dalším důvodem bývá, že žena zahajuje společný život s novým mužem a má za to, že je to pro společný život důležité jako důkaz vymazání starého vztahu.

Průběh operace

Operace se provádí v celkové anestezii a trvá cca 40 minut. Pokud jsou zachovány zbytky hymenu je rekonstrukce jednodušší. Používá se vstřebatelných stehů, které nedráždí sliznice a citlivou kůži kolem operačního pole. Pokud je pacientka schopna se na delší dobu vzdát sexu, stav se natolik stabilizuje a operovaná sliznice zpevní, že je pak schopna znovu prožít všechny pocity jako při prvním styku. Hospitalizace 1 noc.

Rekonvalescence

Do týdne úplná rekonvalescence. Sexuální život po třech týdnech.

Cena výkonu

Cena za operaci se pohybuje v rozmezí 15.000 Kč až 22.500 Kč bez DPH v závislosti na rozsahu operace. Rozsah operace je klientovi upřesněn na základě konzultace s operatérem. Kromě ceny operace hradí klient ještě poplatek za anestezii (3.000 Kč) a hospitalizaci. Hospitalizaci klient hradí dle typu vybraného pokoje (jednolůžkový 2.500 Kč/noc , dvojlůžkový 1.500 Kč/noc). Předoperační vyšetření včetně laboratoře stojí 2.450 Kč, za předoperační vyšetření včetně laboratoře a internisty zaplatíte 3.500 Kč.

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň