ODBORNOSTI

Labioplastika

Pro koho je operace vhodná: Pro ženu, kterou stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo dokonce fyzicky.

Průběh operace

Operace se provádí v období po skončení menstruace. Operatér neprovádí tyto operace ambulantně, ale vždy doporučí nejméně jeden den hospitalizace. Lékaři doporučují provádět zákrok v celkové anestézii, nejen proto, že každý operační zákrok je nepříjemný a lokální anestézie by znamenala injekční zásahy do citlivých oblastí těla, ale u této operace může hrát roli i stud, protože chirurg musí řezy a jednotlivé kroky při operaci vyměřovat. Během operace se postupuje co nejšetrněji, tak, aby se skryly případné jizvy. Ty bývají většinou umístěny v kožních záhybech a šijí se vstřebatelnými stehy.

Rekonvalescence

Po operaci je důležitá pečlivá intimní hygiena. Zpočátku se doporučuje ponechávat operované místo, pokud možno volné a odkryté. Je také třeba se vyvarovat dlouhého sezení a pokud možno zachovávat klidový režim. Bolestivost po operaci není nijak veliká, pacientky většinou udávají pouze nepříjemné pálení asi dva dny po výkonu. K definitivnímu zahojení dochází asi za 2 týdny, doba pracovní neschopnosti cca 7-10 dnů, se sexuálním životem by se mělo začít až asi 4-6 týdnů po operaci.

Cena výkonu

Cena za operaci se pohybuje v rozmezí 15.000 Kč až 22.500 Kč bez DPH v závislosti na rozsahu operace. Rozsah operace je klientovi upřesněn na základě konzultace s operatérem. Kromě ceny operace hradí klient ještě poplatek za anestezii (3.000 Kč) a hospitalizaci. Hospitalizaci klient hradí dle typu vybraného pokoje (jednolůžkový 2.500 Kč/noc, dvojlůžkový 1.500 Kč/noc). Předoperační vyšetření včetně laboratoře stojí 2.450 Kč, za předoperační vyšetření včetně laboratoře a internisty zaplatíte 3.500 Kč.

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň