ODBORNOSTI

Laserové zákroky

LOTUS GYNOLASER

LOTUS GYNOLASER je světovou novinkou, při které se do vaginy zavede speciální hlavice laseru, díky které dojde k hlubokému prohřání tkáně. Principem je omlazení tkáně a obnova přirozené tvorby kolagenu. Vše je bezbolestné, rychlé a bezpečné. Níže uvedená ošetření jsou řešením problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii. Klinické studie prokázaly účinnost až 97%.

Laser rejuvenace

Laser rejuvenace – nejnovější metoda na zpevnění pochvy, kdy energie laseru v podslizniční vrstvě aktivuje stávající uvolněná kolagenní vlákna a podpoří vznik nových. Důsledkem je zpevnění uvolněné stěny poševní.

Tato metoda je velmi šetrná, bezbolestná tudíž nevyžaduje narkózu a hospitalizaci.

Velmi vhodná na poporodní stavy a obecně při uvolnění poševních stěn mírného stupně. Při uvolnění pochvy vyšších stupňů je nutný chirurgický zákrok – klasická operační rejuvenace.

Cena:  15.000 – 18.000 Kč.

Laser MT

Laser MT – při stresové inkontinenci I. stupně je vhodné laserové ošetření v okolí močové trubice, kde dochází k aktivaci kolagenních vláken a zpevnění v celém průběhu močové trubice nad přední poševní stěnou.

Velmi šetrný bezbolestný zákrok, který může vyřešit potíže s udržením moči nízkého stupně. Při vyšších stupních inkontinence je nutné operační řešení pomocí beznapěťové pásky.

Cena: 5.000 – 7.000 Kč.

Chronický zánět pochvy i mykotický

Chronický zánět pochvy i mykotický – působením laseru v pochvě dojde ke zničení osídlení pochvy patologeny jak mykotickými, tak bakteriálními a k ozdravění stěny poševní. Vhodné u starších žen.

Zákrok je velmi šetrný a bezbolestný, nevyžaduje hospitalizaci ani narkózu. Vhodné doléčení pomocí Laktobacilu.

Cena:  5.000 – 7.000 Kč.

Laserová rejuvenace velkých stydkých pysků

Laserová rejuvenace velkých stydkých pysků – použití laserové energie na plochu velkých stydkých pysků způsobí postupné odloučení kožního krytu a znovuvytvoření pevného podkoží a kůže, kdy dojde k vyhlazení vrásek a vyplnění povislých pysků. Výkon vyžaduje lokální povrchovou anestezii nebo celkovou analgezii.

Cena:  10.000 – 12.000 Kč.

Laserové odstranění atrofie a pocitu suchosti pochvy

Laserové odstranění atrofie a pocitu suchosti pochvy – ozáření laserem poševní sliznice způsobí oživení buněk pochvy, odstraní pocit suchosti a může nahradit hormonální léčbu tam, kde ji není možné použít. Výkon je bezbolestný, nevyžaduje hospitalizaci.

Cena:  5.000 – 7.000 Kč.

Zesvětlení pigmentované kůže zevního genitálu

Zesvětlení pigmentované kůže zevního genitálu – pomocím ozáření laserem lze dosáhnout zesvětlení pigmentované kůže zevního genitálu. Výkon vyžaduje lokální anestezii nebo analgosedaci.

Cena:  10.000 – 12.000 Kč.

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň