ODBORNOSTI

Plastická úprava poševního vchodu

Pro koho je operace vhodná: z důvodů uvolnění nebo kvůli pocitu jeho přílišné velikosti. Důvodem jsou většinou subjektivní pocity žen, které vyplývají ze vzhledu svého pohlavního ústrojí po porodu, nebo například v pokročilém věku.

Průběh operace

Operace se provádí v celkové narkoze a trvá asi 60 – 90 min. Často je nutno tento zákrok spojit s plastikou poševní zadní nebo přední, která řeší uvolnění podslizničního vaziva a tím pádem pocit „příliš volné pochvy“.

Rekonvalescence

Doba pobytu v nemocnici 3 noci a doba pracovní neschopnosti minimálně 14 dnů. Sexuální abstinence kolem 6 ti týdnů.

Cena výkonu

Cena za operaci se pohybuje v rozmezí 12.000 Kč až 18.000 Kč bez DPH v závislosti na rozsahu operace. Rozsah operace je klientovi upřesněn na základě konzultace s operatérem. Kromě ceny operace hradí klient ještě poplatek za anestezii (3.000Kč) a hospitalizaci. Hospitalizaci klient hradí dle typu vybraného pokoje (jednolůžkový 2.500 Kč/noc , dvojlůžkový 1.500 Kč/noc). Předoperační vyšetření včetně laboratoře stojí 2.450 Kč, za předoperační vyšetření včetně laboratoře a internisty zaplatíte 3.500 Kč.

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň