ODBORNOSTI

Ortopedie ISCARE

Centrum Ortopedie v Klinickém centru ISCARE je jedním z nejmodernějších zařízení poskytujícím péči v souladu s posledními trendy specializované péče.

Nespornou výhodou je umístění ve zcela nové nemocniční budově Klinického centra ISCARE, díky němuž je možné péči poskytnou na jednom místě. Od ambulantního vyšetření, laboratorních testů, rentgenu, magnetické rezonance, přes operaci na operačních sálech s laminárním prouděním, vybavených technikou renomovaných firem. Po operaci je péče zajištěna na JIP a speciálním oddělení pooperační péče týmem intenzivistů s následným ubytováním na nadstandardních pokojích velkoryse vybaveného oddělení. Důraz klademe na komplexní rehabilitaci již v perioperačním období.

Zaměřuje se především na implantaci kloubních náhrad, artroskopické výkony a chirurgii ruky a zápěstí.

Jednotlivé týmy vedou specialisté, kteří jsou uznávanými odborníky v dané problematice. Prof. MUDr. David Jahoda CSc. se dlouhodobě zaměřuje na operace náhrad kyčelního a kolenního kloubu. O této problematice přednáší a operuje pacienty v České republice i v zahraničí. Prim. MUDr. Jan Tomaides je jedním z nejlepších artroskopistů kolena a ramena. As. MUDr. David Veigl je přední odborník na problematiku ruky a zápěstí.

Na vstupní vyšetření je vhodné se objednat ke specialistovi, podle typu obtíží.

 

Náhrada kolena Genesis II AP

 

Náhrada kyčelního kloubu Lima Minima

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň