ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Operace MMA zápasníka Davida Dvořáka („Undertaker“)

vrátit se zpět
Klinické centrum ISCARE si poradí i s operací zápasníka smíšených bojových umění MMA, Davida Dvořáka, známého také pod přezdívkou Undertaker. Těší nás, že si pro operaci vybral právě ISCARE! S radostí sdílíme Davidovi dojmy z operace a zdravotní péče.
 
“Jak jsem slíbil. Info o tom, jak to dopadlo. Včera jsem podstoupil v Centru Iscare operaci lokte, který mě trápil hodně dlouho. Dlouho jsem loket léčil konzervativně, ale bohužel se loket zhoršoval a nebylo jiné cesty než si nechat loket otevřít a opravit. Květnový zápas jsem zvládnul po všech těch sračkách jen silou vůle, ale další přípravu už bych nezvládnul.
Výrůstky, kloubní myšky a podobná zvěrstva musela z mého těla ven a já už se nemohu dočkat jak se pomalu, ale jistě dám do pořádku a vrátím se. Podle pana doktora dopadla operace v pořádku a kariéru tento problém nijak neohrozí a já pevně věřím, že mě do konce roku uvidíte znovu v plně parádě na půdě UFC. Moc děkuju doktorům, sestrám a všem okolo za skvělou péči, které se mi dostalo a také hlavně i Vám všem fandům. Dostal jsem od Vás tolik skvělých zpráv, že se mi tomu nechce ani moc věřit a hodně to pro mě znamená,” vysvětlil David Dvořák
 
I my děkujeme a přejeme Davidovi spoustu dalších vítězných zápasů.
 
Jste zvědaví, jak taková operace probíhá? :-)
 
 
 
 
Content sn mek obrazovky 2021 07 23 170729

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň